UNIQ Cosmetics

UNIQ Cosmetic je mladou firmou, která se nechce spokojit s průměrností a vždy si klade ty nejvyšší cíle ať už v kvalitě svých výrobků nebo v přístupu a komunikaci se zákazníky. Přání zákazníků bereme vždy jako výzvu, která nás posouvá dál k splnění našich cílů. Chceme si vybudovat početnou klientelu, která bude s našimi produkty vždy spokojená a bude je brát jako věci denní potřeby.

V UNIQ Cosmetics jsme si dali otázku, co chce zákazník, když si chce koupit parfém? Odpověď zní, chce co nejkvalitnější parfém za co nejlepší cenu !

A proto přišla firma s řadou dámských a panských parfémů, které jsou díky 20% obsahu vonných esencí skutečnými parfémy. Pokud se zaregistrujete do klubu UNIQ Cosmetics máte na všechny produkty 30% slevu a parfémy  o objemu 50ml nakupujete za 350 Kč.

Registrace je zcela zdarma, k ničemu Vás nezavazuje a ještě za nákupy získáváte provize.
 

Parfémy UNIQ Cosmetics

Aby měla firma co nejlepší možnost kontrolovat výrobu parfémů, vyrábí je ve vlastní továrně. Jednotlivé komponenty parfémů nakupujeme od prověřených a renomovaných dodavatelů v rámci Evropy. To samé platí o skleněných flakonech i jejich potisku.

UNIQ Cosmetics pravidelně rozšiřuje nabídku parfémů o nové vůně. Firma se chystá nabídku rozšířit ještě o další kosmetické produkty, ale i potravinové doplňky. A vždy platí, že chceme přinášet nejvyšší možnou kvalitu za nejnižší možné ceny.

 

dámské parfémy Uniq                              pánské parfémy Uniq

Kód sponzora a Referenční kód

UNIQ Cosmetics dámské parfémy
                     Dámské parfémy Uniq

UNIQ Cosmetics pánský parfém
                   Pánské parfémy Uniq

UNIQ Cosmetics unisex parfém
                  Unisex parfémy Uniq

UNIQ Cosmetics dámský parfém
             Porovnání cen parfémů Uniq

UNIQ Cosmetics pánský parfém
                        Druhy vůní Uniq

 

sprchový gel
                Sprchové gely

 

Kosmetika UNIQ Cosmetics

              Kosmetika UNIQ


              6th SENSE voda po holení

Kontakt

České parfémy UNIQ Kaštanová 1257
Sušice
342 01
608 145 916 artsvec@seznam.cz